Militaire Antwerpse watersportvereniging Brabo

  

   

© 2000-2017

Wetgeving privacy :Deze website bevat fotomateriaal aangeleverd door leden, indien U een foto ziet waarop u of uw familie voorkomt en deze verwijderd wil zien meldt het aan de website. !

 

Voorzitter

 

Kamiel Van Overloop

Luitenant-ter-zee 1e klasse b.d.

 

+32 477 602 574

voorzitter@mawbrabo.be

 

 

Sportcoordinator

Max Van Hassel

Adjudant-majoor b.d.

 

+32 475 864 539

sportcoordinator@mawbrabo.be

 

 

Schatbewaarder 

     Ronny De Ryck    

Tel 0485 76 79 03
   schatbewaarder@mawbrabo.be
 
 

 

Secretaris

Yves Fannes

Kap v/h Vlw

+32 485 554 312

 

secretaris@mawbrabo.be

 
 

Gunther Reyns

 
 

 

Coördinator Wuustwezel

Wim Nuyens

Kapitein-commandant

+32 477 737 897

 

coordinator-ww@mawbrabo.be

 

Clubblad en website                                      www.mawbrabo.be

 

 

Verantwoordelijke uitgever K.V.Overloop    voorzitter@mawbrabo.be

 

 

Redactie:      Miriam Callaert                         redactie@mawbrabo.be

 

 

Webmaster: Georges Leys                             website@mawbrabo.be

 

 

Adjunct werfmeester Burcht

 

Ronny Roelands  +32 495 769 211  

adjunct.werfmeester@mawbrabo.be

 

 

Beheerders clubhuis Burcht

    

Etienne en Mina Van Holt 

 

 clubhuis-burcht@mawbrabo.be

Mawbrabo-vzw    Technisch comité

Vragen en/of  ideeën?     
 Onze club beschikt over een rijk net van competente en betrouwbare mensen (vrijwilligers), ze staan hier onder, contacteer ze, vraag uitleg, spreek ze aan opdat je tips, grieven of problemen behandeld of opgelost kunnen worden.

Indien nodig vinden ze via deze mensen een weg naar de Raad van Bestuur. 

 

Duiken : E.Van Hooghten

Kapitein-commandant b.d.

 +32 473 974 524   

duikers@mawbrabo.be

 

  Hengelen :  P.Dirix

kapitein-commandant-b.d.

  +32 0486 891 490    hengelen@mawbrabo.be

 

Kano en Kajak  

Wim Nuyens 

Kapitein-commandant  

+32 477 737 897 

kajak@mawbrabo.be

 

Feestcomité

 

Chris Lambrechts        Tel 0485 76 79 03 

 

Noëlla De Vilder           Tel 0496 65 25 79  

 

 

 feestcomiteburcht@mawbrabo.be

Raad Van Bestuur

 

Beheerders clubhuis Wuustwezel

 

Michel Van Osta             loner6252@telenet.be

 

Eddy Van Hooghten       eddy.van.hooghten@telenet.be

 

Marc Govaerts                marc.diane@telenet.be

 

 

 

Sport CDef

Dominique Pauwels

 

do.pauwels@gmail.com     +32 474330948

 

Ondervoorzitter

Paul Bernard

 

+31 682 575 279

 

ondervoorzitter@mawbrabo.be

 

 

Materiaalmeester

Bob Van Waes

Adjudant majoor b.d.

+32 497 255 174

 

materiaalmeester@mawbrabo.be

 

 

Financieel secretaris

Jean-Paul Nols  

 Tel 0499 55 79 11   
 financieelsecretaris@mawbrabo.be
 
 
 

Gunther Reyns