Welkom bij MAW Brabo vzw

Voorzitter

 

Kamiel Van Overloop

Luitenant-ter-zee 1e klasse b.d.

 

 

   voorzitter@mawbrabo.be

 

Raad van Bestuur (RVB) MAW Brabo vzw

Ondervoorzitter

 

Paul Bernard

 

 

 

  ondervoorzitter@mawbrabo.be

 

Financieel secretaris

 

Jean-Paul Nols  

 

 

 

 financieelsecretaris@mawbrabo.be

Schatbewaarder 

 

Ronny De Ryck    

 

 

 

   schatbewaarder@mawbrabo.be

Materiaalmeester

 

Bob Van Waes

Adjudant majoor b.d.

 

 

materiaalmeester@mawbrabo.be

 

Secretaris

 

Yves Fannes

Kap v/h Vlw

 

 

secretaris@mawbrabo.be

Coördinator Wuustwezel

 

Wim Nuyens

Kapitein-commandant

 

 

coordinator-ww@mawbrabo.be

MAW Brabo-vzw    Technisch comité

 

 Onze club beschikt over een rijk net van competente en betrouwbare mensen (vrijwilligers), ze staan hier onder, contacteer ze, vraag uitleg, spreek ze aan opdat je tips, grieven of problemen behandeld of opgelost kunnen worden, indien nodig vinden ze via deze mensen een weg naar de Raad van Bestuur. 

Sport CDef

 

Dominique Pauwels

 

 

do.pauwels@gmail.com     

 

Feestcomité

 

Chris Lambrechts       

 

Noëlla De Vilder          

 

 

 feestcomiteburcht@mawbrabo.be

Duiken 

 E.Van Hooghten

Kapitein-commandant b.d.

 

 

 

duikers@mawbrabo.be

 Werfmeester Burcht

 

Ronny Roelands 

+32 495 769 211  

 

 

werfmeesterburcht@mawbrabo.be

 

Kano en Kajak  

 

Wim Nuyens 

Kapitein-commandant  

 

 

kajak@mawbrabo.be

 Hengelen 

 

 P.Dirix

kapitein-commandant-b.d.

 

 

 hengelen@mawbrabo.be

Beheerders clubhuis Burcht 

    

Etienne Van Holt 

 

 

 

 clubhuis-burcht@mawbrabo.be

Beheerders clubhuis Wuustwezel

 

Michel Van Osta    loner6252@telenet.be

 

Eddy Van Hooghten     eddy.van.hooghten@telenet.be

 

Marc Govaerts       marcgoov@gmail.com

 

Clubblad en Website            

www.mawbrabo.be

 

Verantwoordelijke uitgever K.V.Overloop    voorzitter@mawbrabo.be

Redactie: Miriam Callaert     redactie@mawbrabo.be

Websitebeheerder: Georges Leys     website@mawbrabo.be

 

 

Sportcoordinator

 

Max Van Hassel

 

 

sportcoordinator@mawbrabo.be

Coördinator Burcht

 

Gunter Reyns

 

 

 

coordinatorburcht@mawbrabo.be

 adjunct-Werfmeester Burcht

 

Raymond Deyaert

+32 475 890 223  

 

 

adjunct.werfmeester@mawbrabo.be