Welkom bij MAW Brabo vzw

Voorzitter

 

Kamiel Van Overloop

Luitenant-ter-zee 1e klasse b.d.

 

+32 477 602 574

   voorzitter@mawbrabo.be

 

Raad van Bestuur (RVB) MAW Brabo vzw

Ondervoorzitter

 

Paul Bernard

+31 682 575 279

 

 

  ondervoorzitter@mawbrabo.be

 

Financieel secretaris

 

Jean-Paul Nols  

 Tel +32 499 557 911

 

 

 financieelsecretaris@mawbrabo.be

Schatbewaarder 

 

Ronny De Ryck    

Tel +32 485 76 79 03

 

 

   schatbewaarder@mawbrabo.be

Materiaalmeester

 

Bob Van Waes

Adjudant majoor b.d.

+32 497 255 174

 

materiaalmeester@mawbrabo.be

 

Secretaris

 

Yves Fannes

Kap v/h Vlw

+32 485 554 312

 

secretaris@mawbrabo.be

Coördinator Wuustwezel

 

Wim Nuyens

Kapitein-commandant

+32 477 737 897

 

coordinator-ww@mawbrabo.be

MAW Brabo-vzw    Technisch comité

 

 Onze club beschikt over een rijk net van competente en betrouwbare mensen (vrijwilligers), ze staan hier onder, contacteer ze, vraag uitleg, spreek ze aan opdat je tips, grieven of problemen behandeld of opgelost kunnen worden, indien nodig vinden ze via deze mensen een weg naar de Raad van Bestuur. 

Sport CDef

 

Dominique Pauwels

+32 474330948

 

do.pauwels@gmail.com     

 

Feestcomité

 

Chris Lambrechts       

Tel 0485 76 79 03 

Noëlla De Vilder          

Tel +32 496 65 25 79  

 

 feestcomiteburcht@mawbrabo.be

Duiken 

 E.Van Hooghten

Kapitein-commandant b.d.

 

 +32 473 974 524   

 

duikers@mawbrabo.be

 Werfmeester Burcht

 

Ronny Roelands 

+32 495 769 211  

 

 

werfmeester@mawbrabo.be

 

Kano en Kajak  

 

Wim Nuyens 

Kapitein-commandant  

+32 477 737 897 

 

kajak@mawbrabo.be

 Hengelen 

 

 P.Dirix

kapitein-commandant-b.d.

  +32 0486 891 490  

 

 hengelen@mawbrabo.be

Beheerders clubhuis Burcht 

    

Etienne en Mina Van Holt 

03 252 87 10

 

 

 clubhuis-burcht@mawbrabo.be

Beheerders clubhuis Wuustwezel

 

Michel Van Osta    loner6252@telenet.be

 

Eddy Van Hooghten     eddy.van.hooghten@telenet.be

 

Marc Govaerts       marc.diane@telenet.be

 

Clubblad en Website            

www.mawbrabo.be

 

Verantwoordelijke uitgever K.V.Overloop    voorzitter@mawbrabo.be

Redactie: Miriam Callaert     redactie@mawbrabo.be

Websitebeheerder: Georges Leys     website@mawbrabo.be

 

 

Sportcoordinator

 

Max Van Hassel

+32 475 864 539

 

sportcoordinator@mawbrabo.be

Coördinator Burcht

 

Gunter Reyns

 

 

 

coordinatorburcht@mawbrabo.be